czwartek, 26 stycznia 2017

9. Szczęście ludzi na wyciągnięcie ręki

Zastanawialiście się może kiedyś co to jest szczęście ?
Co powoduje u nas szczęśliwy charakter ?
Jak być szczęśliwym ?

Otóż szczęście jest stanem emocjonalnym który wywołuje w nas chęć do życia , radość i zaspokojenie swoich potrzeb. Niby w cuda się nie wierzy ale szczęście istnieje i jest na wyciągnięcie naszej ręki. 
Jak to na wyciągnięcie ręki ? A tak to.
Człowiek ma swoje cele i powoli do nich dąży a każdy krok na przód to dla nas wyższy szczebel doświadczenia, a im bardziej jesteśmy doświadczeni tym bardziej jesteśmy zadowoleni, aż dojdziemy po sam koniec celu gdzie tak na prawdę zrobiliśmy wszystko co chcieliśmy. To się nazywa szczęście gdyż wtedy się cieszymy że osiągnęliśmy wszystko co chcieliśmy.

Szczęście nie tylko wywołuje cele w życiu, lecz także otoczenie, mamy ludzi którym możemy bezgranicznie zaufać , którzy nam pomogą i zrozumieją. Szczęście to atmosfera w którym przebywasz z tymi ludźmi plus radość z życia. Czasami zdarza się że większość zrobi wiele by do naszego szczęścia nie dopuścić. Trzeba olać wtedy takie osoby i iść tam gdzie chcesz iść. 

Osobiście jestem szczęśliwy z ludźmi których mam, nie zamienił bym za żadne skarby, i nic innego mi do szczęścia nie potrzeba :)


Pamiętajcie że żadna rzecz materialna nie przyczyni was "zupełnie szczęśliwym" , szczęście przyczyni się do twojego sukcesu gdy rzeczywiście uwierzysz w siebie i osiągniesz go sam :)

Wtedy będziesz miał/ła pewność że jesteś szczęśliwa :)


1 komentarz:

  1. Bo szczęście to mieć przy sobie wspaniałych ludzi i piękne wspomnienia ❤️

    OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest motywacją :)

O mnie

O mnie
Armin - 17 lat
Interesuje się fotografią, informatyką i całkiem nie dawno podróżami

Blog jest o wszystkim i jednocześnie o niczym :)
Znajdziesz tu różne motywujące posty, D.I.Y, oraz wiele innych.

KONTAKT: arminhelminski997@gmail.com

Statystyka

Popularne

Zostań na dłużej

Strzałkę w górę dostarczyły profilki.pl